Product |
|
| Wood type | Solid wood |
|---|---|
| Solid wood type | European Softwood |
| Species/material | Pine (Pinus sylvestris) - Scots Pine |
| Type | Anti-Slip Decking (2 Sides) |
Specifications |
|
| Quantity | 500 m2 (sqm) Spot - 1 time Convert |
| Width | 120-140 mm Convert |
| Length | 5-6 mm Convert |
| Thickness | 28-34 mm Convert |
| Quality | AB |
| Description |
I m looking for decking wood, impregnated at a realistic price. Also looking for some c24 50x150x***** units (2 pallet).
|
Price & Conditions |
|
| Price | On demand |
| Buys from: | Serbia, Latvia, Belarus, Croatia, Czech Republic, Romania, Lithuania, Bosnia - Herzegovina, Hungary, Estonia, Slovakia, Finland, Italy, Slovenia, Poland, Montenegro, Austria |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: