Product |
|
| Type | BSH |
|---|---|
| Type of species | European Softwood |
| Species | Larch (Larix spp.) |
Specifications |
|
| Volume | 40 - 50 m3 per month Convert |
| Beam thickness | 80-400 mm |
| Beam width | 100-200 mm |
| Beam length | 12000 mm |
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: