Product |
|
| Wood type | Solid wood |
|---|---|
| Solid wood type | European Softwood |
| Species/material | Siberian Larch |
| Type | Anti-Slip Decking (1 Side) |
Specifications |
|
| Quantity | 1500 m3 per year Convert |
| Width | 145 mm Convert |
| Length | 2-4 m Convert |
| Thickness | 21-27 mm Convert |
| Quality | A-B |
| Certification | PEFC, FSC |
| Description |
Our company is looking for a supplier of a terrace board from pine and larch for cooperation on an ongoing basis.
We will answer all your questions. |
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Incoterm | EXW - ex-works (seller's), goods are at seller's place Country Lithuania Region EUROPE |
| Buys from: | Sweden, Latvia, Belarus, Romania, Czech Republic, Russia, Lithuania, Estonia, Ukraine, Finland, Poland, Germany, Austria |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: