Product |
|
| Panel type | MDF (Medium Density Fibreboard) |
|---|---|
Specifications |
|
| Volume | 200 - 1000 40'Container per month Convert |
| Thickness | 18 mm Convert |
| Width | 2100 mm Convert |
| Length | 2800 mm Convert |
| Quality standard - norm - type - compliance requirements | OK |
| Certificates and export documents | CERTIFICATE OF ORIGIN |
Price & Conditions |
|
| Price | On demand EUR per ft3 Convert |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: