Product |
|
| Type | Glulam Beams |
|---|---|
| Type of species | European Softwood |
| Species | Spruce (Picea abies) |
Specifications |
|
| Volume | 300 pieces Spot - 1 time Convert |
| Beam thickness | 10 cm |
| Beam width | 20 cm |
| Beam length | 6 m |
| Description |
I'm purchasing 300 6-meter 10 x 20-meter laminated beams.
|
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Buys from: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: