Product |
|
| Panel type | H20 Beam |
|---|---|
Specifications |
|
| Volume | 23 - 500 m3 Spot - 1 time Convert |
| Thickness | 40 mm Convert |
| Width | 80 mm Convert |
| Length | 1800-12000 mm Convert |
| Quality standard - norm - type - compliance requirements | high grade |
| Colour | Yellow |
| Certification | FSC, ISO-9000, CE |
| Description |
Size:40*80mm Length:1.8-12m
Glue:melamine resin-based Advantage:Unmatched Durability,Versatility,Lightweight Design,CustomizedLengths,Robust Construction,Eco-Friendly,High Load Capacity,Competitive Price and Quality After-Sales Service Application:Construction If you interested it,Pls feel free to contact us |
Price & Conditions |
|
| Price | 1-30 USD per m Convert |
| Incoterm | FOB - goods are loaded on a ship in port of export Region China |
| Delivery deadline | In Stock |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: