Product |
|
| Wood type | Solid wood |
|---|---|
| Solid wood type | European Softwood |
| Species/material | Pine (Pinus sylvestris) - Scots Pine, Siberian Larch |
| Type | Anti-Slip Decking (1 Side) |
Specifications |
|
| Quantity | 150 pieces Spot - 1 time Convert |
| Width | 120 mm Convert |
| Length | 6 m Convert |
| Thickness | 32 mm Convert |
Price & Conditions |
|
| Price | On demand |
| Buys from: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: