Product |
|
| Panel type | melamine lamianted Veneer board |
|---|---|
Specifications |
|
| Volume | 1000 - 10000 pieces Spot - 1 time Convert |
| Thickness | 1.4 mm Convert |
| Width | 1220 mm Convert |
| Length | 2440- 3050 mm Convert |
| Quality standard - norm - type - compliance requirements | melamine lamianted |
| Usage requirements | water-resistant |
| Surface finish | wood pattern melamine |
| Finish orientation | face |
Price & Conditions |
|
| Price | 150 EUR per m3 Convert |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: