Product |
|
| Type | Boards |
|---|---|
| Type of species | European Hardwood |
| Species | Beech |
Specifications |
|
| Volume | 100 m3 per month Convert |
| Thickness | 50 mm Convert |
| Width | 20 cm Convert |
| Length | 230 cm Convert |
| Grading system | - |
| Quality | - |
| Drying | Kiln dry (KD) |
Price & Conditions |
|
| Price | On demand |
| Buys from: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: