Product |
|
| Type | Timber Framed House |
|---|---|
| Species origin | Belarus |
| Solid wood type | European Softwood |
| Species | Pine (Pinus sylvestris) - Scots Pine, Spruce (Picea abies) |
Specifications |
|
| Volume | 10 - 1000 m2 (sqm) per year Convert |
| Height | 2750 mm |
| Width | 200-500 mm Convert |
| Length | 13500 mm Convert |
| Built space | 30-1000 m2 (sqm) |
| Description |
Prefabricated wooden-frame-panel houses. More than 7 years delivered to Scandinavia. Norway, Sweden, Denmark.
|
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Incoterm | DAP – Delivered at Place (named place of destination) |
| Delivery deadline | Available on order in less than 30 days |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: