Product |
|
| Type | Glulam Beams |
|---|---|
| Type of species | Australian & New Zealand Softwood |
| Species | Radiata Pine |
Specifications |
|
| Volume | 1 40'Container Spot - 1 time Convert |
| Beam thickness | 240 mm |
| Beam width | 65 mm |
| Beam length | 3600-7200 mm |
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: