Product |
|
| Type | Interior Wall Panelling |
|---|---|
| Core material | Solid wood |
| Solid wood type | European Softwood |
| Species | Spruce (Picea abies) |
Specifications |
|
| Volume | 50 - 200 m3 per month Convert |
| Thickness | 19 mm Convert |
| Width | 144 mm Convert |
| Length | 4000 mm Convert |
| Quality | A;A-B;B |
Price & Conditions |
|
| Price | On demand EUR per m3 Convert |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: