Product |
|
| Type | S4S; CLS |
|---|---|
| Type of species | Asian Softwood |
| Species | Spruce (Picea) |
Specifications |
|
| Volume | 50 - 500 m3 per month Convert |
| Beam thickness | 38; 44 mm |
| Beam width | 44; 69; 70; 89; 94; 140 mm |
| Beam length | 2000-6000 mm |
Price & Conditions |
|
| Price | On demand EUR per m3 Convert |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: