Product |
|
| Wood type | Bamboo |
|---|---|
| Type | Any wood |
Specifications |
|
| Volume | 100 - 1000000 m2 (sqm) Spot - 1 time Convert |
| Width | 1250 mm Convert |
| Length | 2500 mm Convert |
| Thickness | 0.3 mm Convert |
| Description |
We produce and supply PVC ,PET foil for MDF board,Particle board or OSB.
It have the waterproof effect and make the surface is bright. We can produce it according to your demand and thickness. Products meet to the state standard. |
Price & Conditions |
|
| Price | 0.5 EUR per m2 (sqm) Convert |
| Sells to: | Worldwide |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: