Product |
|
| Type | Square Milled Log House |
|---|---|
| Species origin | Romania |
| Solid wood type | European Softwood |
| Species | Spruce (Picea abies) |
Specifications |
|
| Volume | 1.0 - 10.0 pieces per month Convert |
| Height | 3.3 m |
| Width | 7.5 m Convert |
| Length | 12.6 m Convert |
| Built space | 101.6 m2 (sqm) |
| Description |
Comfortable family house with a total surface of 94,50 m2. Inside there is a kitchen, living room, two bedrooms, bathroom and closet. Entrance is assured from an L shaped terrace, which surrounds the front and the right side of the house.
|
Price & Conditions |
|
| Price | Ask for price |
| Incoterm | EXW - ex-works (seller's), goods are at seller's place Country Romania Region Harghita |
| Delivery deadline | Available on order in less than 30 days |
| Sells to: | Romania |
By registering you agree to our General Conditions
The type of information we use to build the rating: